Kategorie
Specjalistyczne dekoracje

Obrazy z kwiatami do spa i salonu kosmetycznego

Gabinety odnowy biologicznej i spa kojarzą nam się z błogim relaksem i odprężeniem. Na pewno wpływ na to mają olejki aromatyczne rozpylane w powietrzu gabinetu, dyskretne oświetlenie pomieszczenia, wygodne łóżko lub leżanka ale także dekoracje ścienne. Najczęściej spotykane są obrazy z kamieniami i kwiatami.

Obrazy kamienie i kwiaty jednoznacznie kojarzą się nam z takim gabinetem odnowy biologicznej. Czasem zdarzy się również obraz kwiaty którego są w kolorach stonowanych, ułatwiających wypoczynek i umożliwiające poddanie się zabiegowi. Jeżeli są jakieś inne obrazy na płótnie kwiaty które są ich tematem zawsze są białe lub w delikatnych pastelowych odcieniach.
Obrazy do salonu spa przedstawiają czasem również odprężone twarze modelek, które właśnie poddały się zabiegowi spa. Częstym motywem oprócz kwiatów, kamieni są również ręczniki.

Jakie kwiaty na obrazach do salonów spa?

obrazy do salonu SPA

Jeżeli chodzi o obrazy kwiaty storczyki są chyba najczęściej zamawianymi motywami do salonów spa i odnowy biologicznej. Dominujący kolor to biały. Często spotykane kompozycje obrazów kwiatów na płótnie to gorące kamienie, storczyki i spływające po zielonych soczystych liściach krople wody. Obrazy kwiatów na płótnie zawieszanych w salonach spa często przedstawiają również motyw masażu, najczęściej modela lub modelki z białym ręcznikiem. Do tego oprócz kwiatów bardzo często na takich obrazach spotkamy świece.

Czy obrazy kwiatów na płótnie pasują do salonów kosmetycznych?

Właściciele takich salonów mówią, że klienci automatycznie widząc obrazy kwiatów na ścianach relaksują się i przygotowują się do zabiegu. Takie obrazy kwiatów były widziane przez nich już nie raz i automatycznie nastawiają się na relaks widząc je na ścianach. Kwiaty na płótnie to sprawdzony sposób właścicieli na uspokojenie i odpowiednie nastawienie swoich klientów do zabiegu. Spoglądając na takie fotoobrazy od razu zdajemy sobie sprawę, że są to obrazy do salonu kosmetycznego czy spa i nigdzie indziej. A wy czy kiedykolwiek idąc do spa zastanawialiście się dlaczego na ścianach wiszą obrazy właśnie z kamieniami , storczykami i białymi ręcznikami?